O nas

Kilka słów o nas...

Naszą przygode z pralnictwem zaczeliśmy w 2006 roku od drobnego klienta indywidualnego potem własnej pralni dywanów. Przez ten czas konsekwentnie budowaliśmy pierwszą w Polsce platformę ze specjalistycznym sprzętem do prania dywanów, tapicerki i wykładzin obiektowych. W 2011 roku uruchomiliśmy Nasz pierwszy sklep internetowy.Specjalizujemy się w dostawach sprzętu czyszczącego, maszyn, narzędzi oraz potężnych ekstraktorów piorących.

Zawsze wybieramy najwyższą jakość produktów w najlepszych cenach oraz udzielamy najbardziej fachowych rad dotyczących zakupu zarówno chemii jak i sprzętu.

Czym się zajmujemy?

Ponieważ w biznesie interesuje nas naprawdę wiele dziedzin, sami staliśmy się użytkownikami Naszych produktów. Zanim produkt zostanie umieszczony na naszej stronie, zawsze dokładnie go testujemy i sprawdzamy.

Doświadczenie

Zaufało nam wielu klientów, którzy na co dzień pracują w zupełnie różnych obszarach biznesu: pralnie, sklepy, warsztaty itp Zgromadziliśmy obszerną wiedzę, gdzie nasze urządzenia mogą znaleźć zastosowanie, a gdzie nie.

Porada specjalisty

Udzielamy zawsze rzetelnej i profesjonalnej informacji na temat wad i zalet naszych produktów. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania Najlepszy prespray w najlepszej cenie.

Współpracuj z nami!

99% naszych produktów jest dostępnych w magazynie. Zamówienia złożone przed godziną 12.00 są realizowane tego samego dnia – kurierem FedEx 24h

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Uczciwe i rzetelne porady każdorazowo.

W ofercie jedynie sprzęt renomowanych producentów.

Towar zawsze zabezpieczamy folią ochronną.

Darmowa specjalistyczna porada dotycząca produktów