Własny serwis

Nasza firma posiada własny, wewnętrzny serwis ekstraktorów piorących, dzięki czemu omijamy długi czas napraw spowodowany przeciągającymi się terminami transportu. Niewiele firm oferujących profesjonalny sprzęt do prania i czyszczenia może zapewnić serwis odkurzaczy piorących (całe zaplecze serwisowe) oraz prawdziwą gwarancję z terminowymi naprawami.

Z nami Twój biznes będzie odporny na przestój spowodowany długim czasem naprawy i będzie nadal rozwijał się w szybkim tempie.

Naprawimy każdą usterkę

Nasz serwis odkurzaczy piorących naprawi każdą usterkę:
  • uszkodzona pompa lub turbina
  • problemy z elektroniką
  • brak ciśnienia lub ssania
  • uszkodzone akcesoria
  • i wiele, wiele innych problemów z którymi nasz serwis radzi sobie od wielu lat.

Naprawimy każdą usterkę

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu i znajomości maszyn piorących od podszewki. Naprawa odkurzaczy i ekstraktorów to coś czym zajmujemy się od samego początku.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami maszyn, dzięki czemu naprawa odkurzaczy i ekstraktorów w naszym serwisie zawsze jest maksymalnie rzetelna. Nasz serwis odkurzaczom nawet w najbardziej opłakanym stanie nada nowe życie.

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu firm ekstraktor to duży wydatek, dlatego zamiast wymiany maszyny co będzie wiązało się z wysokimi kosztami rzędu kilku do nawet kilku nastu tysięcy, warto po prostu oddać ją do odnowy w naszym serwisie. Wróci w takim stanie w jakim została kupiona!

Oprócz maszyn oczywiście obsługujemy również wymianę/renowację/naprawę akcesoriów i narzędzi do pracy, takich jak lance czy rączki. Regeneracja lancy, która ma za sobą wiele zleceń, może nawet kilkukrotnie zwiększyć efekty jej pracy. Nieprawidłowo działające narzędzie do prania tapicerki również potrafi doprowadzić do szału operatorów. Właśnie dlatego przeglądy sprzętu oraz ich renowację są tak kluczowe jeżeli zależy nam na pełnym profesjonalizmie oraz przyjemności z wykonywanej pracy.

Zaufaj profesjonalistom

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy rzeczywiście stawiają na profesjonalizm i najwyższą jakość, a także chcą się stale rozwijać.

Bliski profesjonalny serwis odkurzaczy piorących potrafi być niezwykle ważnym elementem skutecznego biznesu. Nawet drobne usterki potrafią powodować straty w biznesie, jednak dzięki odpowiednim osobom na odpowiednim miejscu, możemy bardzo łatwo uniknąć takich problemów.

 

Kontakt w sprawie przeglądu/naprawy/odnowy maszyn i akcesoriów telefonicznie lub mailowo:

+48 660 859 752

biuro@global-clean.pl